19. märtsil 2018 Tallinn Reval Rotary Klubi traditsiooniline iga-kevadine avatud koosolek, millele oodatud kõik rotariaanid üle Eesti. Külaliseks sel korral Eesti Vabariigi riigisekretär Heiki Loot. Kõneleme riigikantselei ja riigisekretäri väljakutseterikkast tööst, ka Eesti 100ndast juubeliaastast ja riigikantselei rollist selles, aga mitte ainult. Riigisekretäri institutsioon tuleneb põhiseadusest, nimetades, et Vabariigi Valitsuse juures on riigikantselei, mida juhib riigisekretär. Riigisekretäri nimetab ametisse peaminister. Riigisekretär võtab sõnaõigusega osa valitsuse istungitest. Tal on riigikantselei juhina samad õigused, mis on seadusega antud ministrile ministeeriumi juhtimiseks. Seega on ainest ettekandeks ja vestlusringiks usutavasti küllaga.

Olete väga oodatud!