11.05.2012 / Rotary uusliikmete ja liikmekandidaatide koolituspäev

Piirkonna 1420 Eesti klubide uusliikmete ja liikmekandidaatide koolituspäev toimub laupäeval 11. mail 2012 Pärnu Terviseparadiisi konverentsisaalis.

Koolituspäevale on oodatud Rotary klubide liikmed, kes tunnevad, et nad vajaksid Rotary kui organisatsiooni kohta enam infot. Seega sünniaasta ei ole mitte kuidagi määrav koolituspäeval osalemisel, pigem soov saada lisateavet, soov midagi olulist ära teha.

Registreerumine kuni 03.mai 2012.a.
Osalejad saavad ennast registreerida kodulehel www.rotary.ee

Piirkonna 1420 Eesti klubide uusliikmete ja liikmekandidaatide koolituspäev toimub laupäeval 11. mail Pärnu Terviseparadiisi konverentsisaalis.